Adriana Tesinska


Adriana Tesinska

Adriana Tesinska

www.easytouch.cz

 Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme. 
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na "tomto světě" správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

Mám ráda, když věci fungují jednoduše a zároveň efektivně, a to je důvod, proč tolik miluji Access nástroje. Vidím na sobě a svém životě, jak se vše dynamicky mění a odzrcadluje se to v mé rodině, u absolventů našich kurzů, i u klientů, kteří Access sezení absolvují. Každý máme VOLBU a volba vytváří MOŽNOSTI. A jsou to možnosti, o kterých ani nevíte, že existují:)

 

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Luckou.

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu www.easytouch.cz

{{showBio2?"Menos información":"Más información"}} Ver cursos próximos

Cursos próximos

Fecha Evento Facilitador Anfitrión Ubicación Formato
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No hay cursos para mostrar.


Zdravím všechny a zvu vás na ESB party (POP - Party of Possibilities) s Dr. Dainem Heerem, která se uskuteční v termínu 14. - 16.2.2020 Pokud se k nám chcete připojit, dejte nám po Vaší registraci na kurz vědět, že jste již registrováni a chcete být součástí naší party. Více informací zde: https://www.easytouch.cz/esb-dr-dain-heer Registrace na on line: https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/being-you-classes/sop-classes/energetic-synthesis-of-being-class_60/ Těším se na vás Adriana Tesinska tel.: +420 724 602 002 adriana@easytouch.cz www.easytouch.cz

{{message}}

Mis cursos

Clase de las Barras de Access®

Las Barras de Access son el núcleo principal y la base de Access Consciousness. Pueden ser el punto de inicio de una gran aventura y pueden ser algo que añadas a tu vida que te ayudará a crear mayor facilidad con todo. Las Barras son 32 barras de energía que van a través y alrededor de la cabeza y que conectan diferentes aspectos de tu vida. Tocas una Barra y comienzas a limpiar la energía bloqueada en esa área o aspecto de tu vida, tan solo por tocarla.

El facelift de Access

El Facelift de Access es una manera maravillosa de rejuvenecer el rostro y revertir los signos de envejecimiento en la cara y en el cuerpo entero. El gentil y calmante toque aplicado en tu rostro y cuello trabaja con las células de tu cuerpo para restaurar, activar y rejuvenecer.

Intercambio de Barras de Access

El Intercambio Barras de Access® es un proceso increiblemente nutritivo y amable contigo y con tu cuerpo. Empiezas a abrir las puertas a la unicidad, donde todo existe sin juicios. En un intercambio de barras podrás dar y recibir barras con otros practicantes de barras de tu área. ¡Es una manera maravillosa para que te hagan tus barras periódicamente!